Celostátní informační systém o jízdních řádech
Městská hromadná doprava v Olomouci
Přejít na obsah
Nabídka
Úvodní stránka
Vyhledání podle linek
Informace o datech
Vyhledání podle linek
Vyhledat linku
Označení linky:
předchozí
Výpis linek:
bez omezení
Vysvětlivky
Linka
29
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
Rožňavská - Náměstí Hrdinů - Globus
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
31
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
Hlavní nádraží - Kubatova - Týneček
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
42
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
Nová Ulice - FN, Centrální příjem - Fakultní nemocnice - Nová Ulice
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
50
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
Hlavní nádraží - Nová Ulice - Povel, škola - Hlavní nádraží
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
51
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
platnost od 13.5.2024
Hlavní nádraží - Povel, škola - Hlavní nádraží
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
52
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
Hlavní nádraží - Nová Ulice - Hlavní nádraží
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Linka
61
Ke stažení:
platnost od 10.12.2023
platnost od 10.12.2023
platnost od 21.3.2024
Olomouc,Náměstí Hrdinů-Olomouc,Tržnice-Velký Týnec,Olympia
ARRIVA autobusy a.s.
předchozí
Přejít na navigaci
Napište nám
|
Prohlášení o přístupnosti
|
Mapa stránek
©
CHAPS spol. s r. o.
,
Ministerstvo dopravy ČR
Počet stažených souborů dnes: 1 587, celkem: 2 255 226